Samsung rozpoczął pracę nad aktualizacją dla Galaxy S8 do Androida Oreo

0
galaxy s8

Sezon na wszelkie informacje związane z aktualizacjami do najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem można uznać za otwarty. Przed kikoma dniami OnePlus zapowiedział rozpoczęcie prac na aktualizacją dla OnePlus 3 do Androida Oreo. Teraz przyszła kolej na następnego producenta mianowicie Samsunga.

Według ostatnich informacji, Koreańczycy rozpoczęli pracę nad aktualizacją do Androida Oreo 8.0 dla dwóch swoich flagowych telefonów czyli Samsunga Galaxy S8 oraz Samsunga Galaxy S8+, co prawda jeśli dopiero teraz rozpoczęto prace nad updatem to trzeba się mimo wszystko uzbroić w cierpliwość. Najpewniej jak to miało miejsce w przypadku Androida Nougat tak i tutaj otrzymamy najpierw kilka wersji beta, a dopiero finalną aktualizację dostępną dla wszystkich poprzez system OTA. Zapewne będziemy musieli poczekać na Androida Oreo do przełomu 2017 oraz 2018 roku.

A jak Wy czekacie na aktualizację dla Androda Oreo? Czy na własną rękę będziecie chcieli zainstalować na swoich smartfonach Androida Oreo? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com