Nokia 8 w przedsprzedaży ze smartwatchem

1
nokia 8

Najnowszy flagowiec, zapowiedziana oficjalnie krótki czas temu jeszcze nie zdobył rynku światowego a sporo się już o nim pisze. Aktualnie Nokia 8 jest dostępna w przedsprzedaży z ciekawymi dodatkami, ale niestety nie u nas w Polsce.

Brytyjczykom fiński producent przygotował niezwykle ciekawą ofertę w której to prócz samego telefonu Nokia 8 dostarcza zupełne za darmo smartwatch Nokia Steel o wartości 119,99 funtów. Dla przypomnienia flagowiec fińskiego producenta został wyceniony w Wielkiej Brytanii na 499,99 funtów, w Polsce Nokia 8 dostępna jest w przedsprzedaży do 8 września włącznie w sugerowanej cenie detalicznej ustalonej na poziomie 2599 zł. Niestety w przypadku polskich pre-orderów nie mamy co liczyć na żadne atrakcyjne dodatki, tym bardziej smartwatcha.

Producenci nieraz nieco po macoszemu odnoszą się do naszego rodzimego rynku, jakiś czas temu Huawei nie dawał tak ciekawych dodatków do przedsprzedaży swojego telefonu jak u nas,  a teraz podobny krok robi Nokia, która jak widać liczy na dobrą sprzedaż flagowca w Polsce bez zbędnych „wspomagaczy”. Czas pokaże jak będzie wyglądać sprzedaż najnowszych urządzeń Nokii, czy wypłynie z powrotem na szerokie wody.

Źródło: phonearena.com