TP-Link zaprezentował nowy smartfon Neffos N1

0

Na targach IFA w Berlinie, TP-Link zaprezentował oficjalnie swoje pierwsze urządzenie z podwójnym aparatem. Wiemy kiedy Neffos N1 trafi na polski rynek. Warto na niego czekać?

Smartfon został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Pod wyświetlaczem znalazły się 3 dotykowe przyciski, natomiast z tyłu obudowy ulokowano skaner linii papilarnych. Neffos N1 został także mocno wyszczuplony, dzięki czemu jego grubość wynosi 7.5 mm. Producent nie ujawnia dokładnych parametrów. Jednak wiemy, że urządzenie dysponuje 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Producent potwierdza także obecność USB typu C. W informacji prasowej możemy przeczytać, że za wydajność N1 odpowiadać będzie szybki i wydajny procesor, aczkolwiek nie sprecyzowano o jaki dokładnie układ chodzi.

Neffos N1

Ponadto Neffos N1 został wyposażony w podwójny aparat główny, jednak producent nie podał jakimi parametrami charakteryzują się zastosowane matryce. Jak pewnie widzicie, Neffos N1 wygląda bardzo podobnie do Huawei P10. Czy to jest umyślne czy przypadkowe zagranie producenta? Możemy się tylko domyślać, ale prawdą jest, że taki design może się podobać.

Polska premiera TP-Link Neffos N1 planowana jest na pierwsze półrocze 2018 roku. Tymczasem producent zachęca do zakupu modelu Neffos X1 Lite, który w naszym kraju został wyceniony na 499 złotych. Należy również pamiętać, że każdy Neffos objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door producenta.

Neffos X1 Lite

Źródło: Informacja prasowa