Poznaliśmy specyfikację i datę premiery Xiaomi Mi Mix 2

3
xiaomi mi mix 2

Sezon ogórkowy można oficjalnie uznać za zamknięty. Targi IFA trwają w najlepsze dzięki temu możecie na łamach MobileWorld24.pl czytać sporo ciekawych informacji dotyczących nowości mobilnych. Jednak już teraz pojawiają się kolejne doniesienia o następnych premierach, które wyglądają na co najmniej ciekawe. Jedną z nich jest nowy bezramkowiec od chińskiego producenta czyli Xiaomi Mi Mix 2.

Według informacji, które pojawiają się w internecie telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany już 11 września, czyli dzień przed premierą najnowszych urządzeń od giganta z Cupertino. Kolejne wieści dotyczą już stricte samej specyfikacji Xiaomi Mi Mix 2 i widać, na to, że podobnie jak to miało miejsce z pierwszą generacją bezramkowca od Chińczyków tak i tutaj będziemy mieć prawdziwego flagowca. Sercem phabletu Xiaomi będzie najnowszy Snapdragon 836, który do tej pory nie pojawiał się w żadnym z telefonów. Do tego dojdzie ogromny 6,2 calowy wyświetlacz, który będzie miał panoramiczne proporcje 18:9, a także pracować będzie w rozdzielczości 2960×1440 pikseli. Mimo tak dużego wyświetlacza, smartfon nie będzie miał dużych rozmiarów przede wszystkim za sprawą wąskich ramek wokół wyświetlacza. Specyfikację uzupełnia bateria  o pojemności 4400 mAh, 256 GB pamięci wewnętrznej, a także najprawdopodobniej 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem Android Oreo i autorskiej nakładki MIUI 9.

Na ile powyższe plotki będą prawdziwe okaże się już za nieco ponad tydzień, kiedy to Xiaomi oficjalnie zaprezentuje swojego najnowszego flagowca. A Wy czekacie na Xiaomi Mi Mix2?

Źródło: gsmarena.com