Samsung Galaxy J7 (2016) i Galaxy S5 Neo z Androidem 7.0

2
galaxy s5 neo

Samsung w ostatnim czasie bardzo konsekwentnie podchodzi do aktualizacji swoich urządzeń. Praktycznie cała linia smarfonów z linii Galax A została już zaktualizowana, a teraz pojawiły się informacje, że kolejne urządzenia dostają właśnie stosowny update. Mowa o Samsung Galaxy J7 (2016) oraz Galaxy S5 Neo.

Jak na razie aktualizacja ruszyła w krajach europejskich, dla wcześniej wspominanych telefonów, ale dla polskich modeli jeszcze się nie pojawiła, zapewne musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość na tydzień maksymalnie dwa, jednak moim zdaniem Samsung powinien nieco bardziej przyśpieszyć z aktualizacjami dla poszczególnych telefonów. Tak właściwie to już mamy od dobrych kilku dni oficjalnie pokazanego Androida Oreo, a Samsung jeszcze nie zaktualizował swoich urządzeń do wcześniejszej wersji systemu. Zdaję sobie sprawę, że koreański producent ma całkiem pokaźne portfolio swoich urządzeń, ale z drugiej strony to też ogromna firma, która powinna sobie nieco lepiej radzić z wprowadzaniem nowych aktualizacji dla swoich telefonów.

Jak na razie rodzimi użytkownicy Galaxy J7 (2016) oraz Galaxy S5 Neo muszą się uzbroić w cierpliwość, ale pocieszeniem z całą pewnością jest fakt, że okres oczekiwania nie będzie długi. Prócz Androida Nougat 7.0 użytkownicy wyżej wspomnianych smartfonów powinni dostać pakiet nowych aktualizacji zabezpieczeń.