LG V30 prawdziwym multimedialnym kombajnem?

0
lg logo

Koreański producent od pewnego czasu odkrywa powoli karty dotyczące najnowszego flagowca czy LG V30. Wspominał już do tej pory o odmienionym interfejsie, świetnym aparacie, a teraz przyszła kolej na multimedia, a tak właściwie dźwięk. LG ze swojego najnowszego smartfona chce zrobić prawdziwy kombajn multimedialny, zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie gdy telefon pojawi się na rynku, lecz całość wygląda co najmniej interesująco.

Według zapewnień Koreańczyków LG V30 zostanie wyposażony 32 bitowy przetwornik Hi-Fi Quad DAC, to samo w sobie nie robi większego wrażenia, bo podobne rozwiązania już widywaliśmy w innych telefonach. Jednak LG w tym wypadku chce dorzucić jeszcze ciekawe oprogramowanie, które umożliwi większą i lepszą personalizację dźwięku. Wśród opcji znajdziemy przygotowane wcześniej presety, cyfrowe filtry i kilka innych funkcji.

Oczywiście LG stwierdza, że ma być to najlepszy multimedialny telefon dostępny na rynku, a na papierze całość wygląda naprawdę bardzo dobrze. Do tej pory z elementami muzyki i dźwięku najlepiej radził sobie HTC, teraz wyrasta mu poważny konkurent. Warto na koniec wspomnieć, że do zestawu z LG V30 zostanie w standardzie dołączony dobrej jakości zestaw słuchawkowy od Bang&Olufsen, co również świadczy o kompleksowym podejściu do tematu przez Koreańczyków.

lg v30 przeciek

Przy okazji w ostatnim czasie wyciekło zdjęcie telefonu w nieco lepszej jakości znajdziecie je powyżej.

Osobiście coraz bardziej czekam na LG V30, który wydaje się całkiem ciekawym telefonem.

Źródło: gsmarena.com, informacja prasowa

LGlg v30