Gear Fit  2 Pro pierwsze informacje

0
Samsung Gear Fit 2 Pro

Do tej pory gdy pisaliśmy o urządzeniu Samsunga najczęściej poruszany był temat flagowego phabletu, czyli Samsunga Galaxy Note 8. Jednak dzisiaj doszły do nas słuchy, że już niedługo prócz dużej premiery nowego phabletu od koreańskiego producenta dostaniemy również nieco odświeżoną wersję smartbanda Gear Fit 2.

Jednak ten kto spodziewał się rewolucji w świecie urządzeń ubieralnych może czuć się rozczarowany. Gear Fit 2 Pro podobnie jak poprzednik ma działać pod kontrolą systemu Koreańczyków czyli Tizen i ma być kompatybilny zarówno z Androidem i iOS. Nowością w wersji Pro jest lepsza odporność na warunki atmosferyczne. Opaska ma wytrzymać ciśnienie 5 atmosfer, a dla porównania poprzednik miał tylko normę IP68. Gear Fit 2 Pro ma także oferować lepszą integrację z Spotify – będzie możliwość słuchania muzyki offline.

Jak sami widzicie Samsung Gear Fit 2 Pro to raczej odświeżenie modelu sprzed roku, nie mamy żadnych większych nowości, jedynie zmiany kosmetyczne, które posiadaczy aktualnej generacji opasek nie powinny w żaden sposób czuć się poszkodowani. Najprawdopodobniej najnowsza opaska Samsung Gear Fit 2 Pro zadebiutuje na zbliżających się wielkimi krokami targach IFA w Berlinie.

Źródło: gsmarena.com