LG V30 z najlepszym aparatem?

0
lg logo

Do tej pory za wiele nowych informacji o nadchodzących LG V30 oficjalnie nie poznaliśmy. Telefon tak na dobrą sprawę był tylko wspominany w plotkach, a ostatecznie zaprezentowany miał być później na przełomie sierpnia i września. Jednak już dzisiaj oficjalnie LG zdecydowało się na krok ku pełnej prezentacji telefonu.

LG V30 ma zostać wyposażony w najjaśniejszy obiektyw, który do tej pory implementowany był w telefonach. Wynik jest naprawdę dobry, bowiem jasność na poziomie f1.6 robi bardzo dobre wrażenie, a do tej pory najlepsze aparaty miały f1.7. Cóż jak to odbije się w kontekście jakości samych zdjęć trudno w tym momencie powiedzieć, bowiem LG nie pochwaliło się do tej pory żadnymi zdjęciami wykonanymi przy pomocy tego urządzenia. Dodatkowo koreański producent zdecydował się na zastosowanie szklanych soczewek, które mają pozytywnie wpływać na jakość zdjęć.

Do tego wszystkiego ma dochodzić laserowy autofocus i optyczna stabilizacja obrazu. Jak na razie widać, że LG w najnowszym LG V30 mocno postawiło na aparat, jak faktycznie będzie się sprawował przekonamy się gdy opcjonalnie pojawi się ten model na sklepowych pólkach i sami będziemy mogli go przetestować. A Wy czekacie na najnowsze urządzenie od LG?

Źródło:  informacja prasowa