Kilka kuponów na powerbanki Xiaomi i Mi Band 2

0
grarbest

Mamy dla Was kolejne ciekawe promocje prosto od Gearbest.com. Tym razem mamy kod jedynie na jeden telefon, a przede wszystkim na dwa powerbanki od chińskiego producenta i chyba najbardziej znane akcesorium czyli smartband Mi Band 2.

Telefon jaki mamy dla Was w specjalnej cenie to Xiaomi Redmi 4X w podstawowej cenie 452 zł, my obniżamy ją o dodatkowe 8 zł, więc wraz z podatkami cena to około 550 zł. Kod jaki należy użyć to 4XGB2, a sam telefon znajdziecie pod linkiem.

Kolejne dwie ciekawe pozycje to powerbanki Xiaomi pierwszy o pojemności 10 000 mAh, drugi o 20 000 mAh. Za pierwszego zapłacicie z kodem PowerBank1PL tylko około 53,5 zł, natomiast za drugiego tylko 94 zł używając kuponu PowerBank2PL.

Ostatnią promocyjnym akcesorium jest Xiaomi Mi Band 2, tej smart opaski nikomu chyba nie trzeba prezentować, a warto dodać, że przy skorzystaniu z naszego kuponu kupicie ją za około 62 zł korzystając z kodu GBband2xm. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem. 

Zakupy w Chinach stają się jeszcze bardziej korzystne, a to ze względu na fakt, że kurs dolara jest niski dzięki temu zakupy w sklepach są zauważalnie tańsze. Skusicie się na któryś z promocyjnych sprzętów?