Poznaliśmy wygląd telefonów z linii Zenfone 4?

0
logo asus

O tym, że tajwański producent od pewnego czasu szykuje dla nas kilka premier pisałem już jakiś czas temu. Wtedy jednak o najnowszych urządzeniach praktycznie nie wiedzieliśmy nic, jedyną konkretną informacją była data konferencji Asusa czyli 21 wrzesień bieżącego roku.

zenfone 4

Ze zdjęcia trudno wywnioskować jakie to będą modele, ale zapewne Asus pójdzie podobną ścieżką jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej generacji urządzeń czyli dostaniemy kilka wcieleń podobnie wyglądających telefonów z podstawową różnicą w bebeszkach. Mieliśmy do tej pory wersję podstawową, Max oraz Deluxe i podobnie może być w przypadku Zenfone 4. Z grafiki wynika, że w najnowszych smartfonach Asusa będziemy mieli do czynienia z podwójnymi aparatami (choć nie w każdym modelu), zmianom ulegnie lokalizacja czytnika linii papilarnych. Do tej pory znajdował się on zazwyczaj na pleckach urządzeń pod obiektywem głównego aparatu, teraz będzie to klawisz home pod ekranem. Czy to dobre rozwiązanie musicie ocenić sami, ale moim zdaniem niepotrzebnie wydłuża całą bryłę urządzenia.

Jak Wam się podobają pierwsze szkice nowej linii urządzeń od Asusa? Czy są to modele, które zakupicie dla siebie lub kogoś z rodziny?

Źródło: gsmarena.com