Ocean Life ciekawy średniak od HTC

0
htc logo

Mimo iż aktualnie mamy w pełni sezon ogórkowy, to co chwilę do nas spływają nowe informacje dotyczące ciekawych smartfonów. Oczywiście dotyczą one urządzeń, które zadebiutują jesienią czy zimą bieżącego roku, ale wygląda na to, ze następne kilka miesięcy będzie się zapowiadało lepiej niż dobrze. Na łamach MobileWorld24.pl pisaliśmy już o zbliżającym się wielkimi krokami LG Q6 czy Xiaomi Redmi Note 5. Teraz przyszła kolej na wieści ze stajni High Tech Computer.

Tym razem mamy informacje o ciekawym średniaku, który część funkcji przejmuje od aktualnego flagowca Tajwańczyków. Zacznijmy jednak od samego początku. Sercem urządzenia będzie średniopółkowy Snapdragon 660. Niestety nie wiemy ile pamięci RAM zostanie zaimplementowane w telefonie. Specyfikację uzupełnia wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala, który pracuje w maksymalnej rozdzielczości Full HD. Do tego dochodzi bateria o pojemności 2600 mAh, dwa aparaty przedni 16 Mpx oraz tylny 16 Mpx. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem oznaczonym numerem 7.1.1 z autorską nakładką HTC. 

Specyfikacja jak sami widzicie wygląda całekim obiecująco, ale High Tech Computer chce dorzucić do urządzenia „ficzer” z flagowca, mowa oczywiście o Edge Sense, czyli  w pełni customizowanych krawędziach. Dzięki tej technologii nie uświadczymy w tym modelu podobnie jak w HTC U 11 wyjścia słuchawkowego mini jack 3,5 mm. Jak na razie nie znamy nawet orientacyjnej ceny Ocean Life, a ten element może mieć znaczący wpływ na popularność telefonu.

Źródło: gsmarena.com