Nowy update dla Galaxy S8 wprowadza kilka nowości

0
Galaxy s8 mini

Od debiutu na rynku najnowszego flagowca koreańskiego producenta minęły niespełna dwa miesiące, od tego czasu Samsung zdążył już kilkukrotnie aktualizować swoje urządzenia. Szczególnie pamiętna była aktualizacja naprawiająca różowy wyświetlacz Galaxy S8. Takie problemy się zdarzają i nie jest to nic dziwnego, że telefony zaraz po premierze są łatane. Jednak teraz dwa miesiące po premierze Galaxy S8 otrzymujemy aktualizację, która prócz łatania wykrytych błędów dodaje kilka nowości.

Największych modyfikacji doczekał się dolny pasek nawigacyjny, który teraz można personalizować w znacznie większym zakresie niż do tej pory, a zapewne najbardziej ucieszy Was fakt, że jest możliwość całkowitego ukrycia paska. Co prawda nie wszystkie aplikacje z takim rozwiązaniem współpracują, ale z wieloma nie ma problemu. Poprawione zostały również zdjęcia panoramiczne, choć z pierwszych informacji użytkowników nie ma znaczącej poprawy, bowiem te zdjęcia już wcześniej były dobre. Ostatnią większą zmianą jest możliwość zmiany kolorystyki dolnej belki nawigacyjnej.

Jak sami widzicie zmian trochę jest i warto czym prędzej zaktualizować swoje urządzenie do najnowszej wersji. Paczka z danymi waży około 630 MB, wiec warto być w zasięgu sieci Wi-Fi. Update jest dostępny dla wszystkich niebrandowanych przez operatorów telefonów czyli pochodzących tzw. wolnej sprzedaży.