Motorola Moto Z2 w Antutu

1

Niedawno poznaliśmy datę premiery nowego flagowaca Motorolii, dokładnie Moto Z2 i Z2 Force. Nowe smartfony zadebetują 27 czerwca. Dzięki temu, że Moto Z2 pojawiła się w Antutu poznaliśmy większość specyfikacji. Specyfikacja jest standardowa jak na rok 2017 i niczym nie zaskakuję.

Nowy flagowiec Motoroli Moto Z2 będzie wyposażony w ekran o nieznanej jak na razie wielkości. Znana jest natomiast rozdzielczość, która wynosi 1440 × 2560 czyli QHD. Możemy domyślać się jedynie, że producent znów zdecyduję się na matrycę wykonaną w technologii AMOLED. Moto Z2 będzie posiadać ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 835 (2,45 Ghz) z układem graficznym Andreno 540.

Do dyspozycji dostaniemy 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Smartfon będzie działać pod kontrolą Androida 7.1.1 Nougat. Z tyłu będzie aparat o rozdzielczości 12 Mpix a z przodu 5 Mpix. Oczywiście telefon na pewno będzie posiadał z tyłu system modułów, który w poprzedniej generacji sprawdził się o wiele lepiej niż w LG G5.

Mam nadzieję, że producent zastosuję akumulator o większej pojemności niż w poprzedniku. Rozumiem, że Motorola chciała uzyskać smukłą obudowę, ale niestety odbiło się to negatywnie na akumulatorze. Myślę, że z powodu akumulatora ludzie częściej wybierali Motorolę Moto Z Play niż Z2. Warto poruszyć jeszcze jedną kwestię. Według niektórych przecieków do telefonu ma powrócić złącze jack 3,5 mm co będzie ruchem w dobrą stronę.

 

*Obrazek wyróżniający przedstawia Motorolę Moto Z2 Play

Źródło: Antutu