Samsung sprzedał ponad 5 milionów egzemplarzy Galaxy S8

0
galaxy s8

O tym, że najnowsze flagowce koreańskiego producenta sprzedają się jak świeże bułeczki pisaliśmy już jakiś czas temu. Jednak wówczas te dane dotyczyły tylko i wyłącznie przedsprzedaży obu modeli i w sumie obrazowały tylko zainteresowanie w samej Korei. Dziś mamy dla Was kolejne informacje sprzedażowe. Z tą różnicą że dotyczą sprzedaży ogólnoświatowej, a nie tylko jednego kraju. Jeśli natomiast nie mieliście okazji zapoznać się z naszą recenzją Samsunga Galaxy S8+ zapraszamy do lektury pod adres. 

Samsung Galaxy S8 według najnowszych danych sprzedał się już w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie. Liczba ta robi wrażenie i podobnymi wynikami może pochwalić się niewielu producentów na świecie. Trzeba wziąć również jedną rzecz pod uwagę, mianowicie najnowszy flagowiec Koreańczyków jest dostępny w sprzedaży dopiero od niecałego miesiąca, a ten wynik daje spore możliwości dla Samsunga. Oczywiście zobaczymy jak na przestrzeni kolejnych miesięcy będzie się kreować sprzedaż, ale myślę że już teraz koreański producent powinien być zadowolony z takiego obrotu sprawy. Po nieudanym Samsungu Galaxy Note 7 przyszła kolej na odkupienie wszystkich win. Dostaliśmy świetne urządzenie, które bez przeszkód może konkurować z najlepszymi.

Ciekaw jestem konkretnych danych dotyczących sprzedaży tego modelu w Polsce, jednak obawiam się że dokładnie ich nie poznamy. Co sądzicie o najnowszym Galaxy S8 i jego większym bracie Galaxy S8+? Zamierzacie, któryś z tych modeli zakupić? Może jesteście już szczęśliwymi posiadaczami, którego z tych urządzeń?

Źródło: gsmarena.com