LG X power2 już na polskim rynku

1
lg x power2

Smartfonów na rynku pojawia się całe zatrzęsienie. Aktualnie coraz ciężej wybrać telefon dla siebie, bowiem mimo dużej ilości samych telefonów na sklepowych półkach tak między sobą są one czasem bardzo podobne szczególnie pod względem specyfikacji. LG stara się nieco odczarować tę sytuację wypuszczając na rynek urządzenie z pojemną baterią.

LG X power2 został bowiem wyposażony  w ogniwo o pojemności 4500 mAh, do tego wspiera technologię szybkiego ładowania, dzięki czemu możemy dosyć szybko podładować nasz telefon w razie nagłej sytuacji. Jak wygląda reszta specyfikacji? Tutaj już nie jest jakoś szczególnie innowacyjnie. Sercem urządzenia jest układ MediaTeka, do tego dochodzą 2 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć przy pomocy karty pamięci. Specyfikację uzupełnia duży 5,5 calowy wyświetlacz pracujący z maksymalną rozdzielczością HD czyli 1280×720 pikseli. Do tego dochodzą dwa aparaty przedni 5 Mpx tylny 13 Mpx. Telefon niestety nie posiada czytnika linii papilarnych, ani też wsparcia dla technologii Dual SIM. Całość działa pod kontrolą  najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Androidem Nougat 7.0.

LG X power2 jest dostępny w tym momencie zarówno w Plusie jak i w Play’u. Natomiast sugerowana cena detaliczna została ustalona na poziomie 999 zł. Co sądzicie o najnowszej propozycji koreańskiego producenta? Czy Waszym zdaniem jest warta uwagi?

Źródło: informacja prasowa