Xiaomi Mi Max 2 – specyfikacja oraz zdjęcia

0

Xiaomi Mi Max 2 to kolejna generacja zaprezentowanego w maju 2016 roku Mi Maxa. Urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane w najbliższym czasie. Niektórzy twierdzą nawet, że jego premiera odbędzie się 19 kwietnia wraz z Xiaomi Mi 6.

Specyfikacja urządzenia została już potwierdzona w kilku benchmarkach, dzięki czemu wiemy już całkiem sporo o specyfikacji technicznej. Xiaomi Mi Max 2 ma posiadać wyświetlacz o przekątnej 6,44- cala i rozdzielczości Full HD. Sercem urządzenia będzie Qualcomm Snapdragon 626 z układem graficznym Adreno 506, wspierany przez 4 lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Na dane użytkownika producent przeznaczy 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej, z możliwością jej rozszerzenia. Jeśli chodzi o aparaty, to urządzenie zostanie wyposażone w aparat główny 12 Mpx oraz kamerkę 5 Mpx. Mi Max 2 zasilany będzie przez akumulator o pojemności 5000 mAh i pracować będzie pod kontrolą Androida 7.1.1 Nougat z nakładką MIUI 8.

Na poniższych zdjęciach widzimy Xiaomi Mi Max 2 z kilku stron. Niestety zabrakło zdjęcia, które przedstawiałoby front urządzenia. Na tylnej obudowie widać pojedynczy aparat główny z podwójną diodą doświetlającą LED.  Nie zabrakło również czytnika linii papilarnych. Reszta zdjęć przedstawia górną i dolną krawędź. Widać na nich port USB-C, 3.5 mm jacka audio oraz diodę IR. Całość została zamknięta w obudowie wykonanej z metalu.

Plotki mówią, że Mi Max 2 zostanie zaprezentowany już jutro wraz z Mi 6. Jeśli jednak tak się nie stanie, to urządzenie swoją premierę będzie miało prawdopodobnie w maju.

Źródło: gizmochina