Samsung Galaxy S8 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki

0
galaxy s8

Zmiany jakie przynosi najnowsza generacja flagowca Koreańczyków nie są może rewolucyjne, jednak widać na tyle duże, że zainteresowanie Samsungiem Galaxy S8 i jego wersji „Plus” jest bardzo duże. Jak na razie znamy tylko dane przedsprzedażowe z samej Korei Południowej, ale te już robią ogromne wrażenie.

Według informacji, które do nas docierają tylko w przeciągu pierwszych dwóch dni przedsprzedaży aż 550 tysięcy Koreańczyków zdecydowało się na zakup Samsunga Galaxy S8 czy Galaxy S8+. Gdy dane te zestawimy z przedsprzedażą Samsunga Galaxy S7 robią one jeszcze większe wrażenie, bowiem w ubiegłym roku sprzedano w tym samym okresie raptem 100 tysięcy egzemplarzy flagowca. Konkurencja została daleko w tyle. W tym momencie możemy jedynie porównać te wyniki do osiągów LG, gdzie ich najnowszy flagowiec w ciągu czterech pierwszych dni przedsprzedaży został zakupiony 40 tysięcy razy, liczba ta jest kilkunastokrotnie mniejsza od tego co osiągnął Samsung, zakładając nawet dwukrotnie dłuższy czas jaki miało LG na osiągnięcie tego wyniku.

Oczywiście jak na razie powyższe dane dotyczą tylko i wyłącznie Korei Południowej, więc trudno przenieść je na cały świat. Szczególnie, że dla Koreańczyków Samsung jest dobrem powszechnym i niezwykle popularnym, mimo wszystko na świecie wyniki mogą być równie dobre. Myślę, że w przeciągu kilku najbliższych dni poznamy więcej szczegółów na temat przedsprzedaży Samsunga Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ na świecie w tym i w Polsce.

Źródło: phonearena.com