Ulefone Gemini oficjalnie w Polsce

0

Po ponad dwóch miesiącach od oficjalnej premiery, Ulefone Gemini doczekał się debiutu na polskim rynku. Ulefone Gemini jest ciekawym urządzeniem, które wyróżnia podwójny aparat główny. Za nowego smartfona Gemini przyjdzie nam zapłacić 799 złotych. 

Smartfon posiada 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD wyprodukowany przez firmę Sharp. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737T o taktowaniu 1,5 GHz, wspierany przez 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Na pliki użytkownika przeznaczono 32 GB pamięci wbudowanej, z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o pojemności 256 GB. Urządzenie zasila akumulator o pojemności 3250 mAh i pracuje pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow. Smartfon posiada jeszcze podwójny slot kart SIM oraz czytnik linii papilarnych wtopiony w przycisk znajdujący się pod ekranem.

Ulefone Gemini

Ulefone Gemini posiada aparat główny składający się z dwóch obiektywów: 13 Mpx oraz 5 Mpx. Pierwsza matryca odpowiada za fotografowanie obiektów znajdujących się w pierwszym planie, natomiast druga utrwala obraz pod trochę innym kątem. Ulefone został wyceniony na 799 złotych. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: czarną, złotą oraz srebrną.

 

Ulefone Gemini