Znamy ceny Samsunga Galaxy S8 i akcesoriów do niego

0
galaxy s8

O nadchodzącym flagowcu koreańskiego producenta wiemy już praktycznie wszystko. Począwszy od wyglądu, poprzez design skończywszy na specyfikacji i samym oprogramowaniu. Teraz do pełni szczęścia brakuje nam jedynie cen, najlepiej tych od razu w złotówkach. Niestety tak dobrych nie posiadam, ale dzięki w cenie w euro jesteśmy w stanie określić w jakich granicach – widełkach będzie oscylowała cena w Polsce. Od razu zaznaczę że nie będzie tanio.

Według niezawodnego Evana Blassa Samsung Galaxy S8 będzie wyceniony na poziomie 799 euro, przeliczając kwotę na złotówki i dodając wszelkie podatki może się okazać, że cena przekroczy 4000 zł. W przypadku większej wersji czyli Samsunga Galaxy S8 Plus przyjdzie nam zapłacić jeszcze więcej czyli 899 euro, co na polską walutę przeliczając daje kwotę około 4500 zł. Do tego poznaliśmy również ceny poszczególnych akcesoriów czyli DeX – 150 euro, Gear Vr 129 euro, a także Gear 360 – 229 euro.

Co tu dużo mówić telefony i same akcesoria do najtańszych nie należą, ale już od pewnego czasu byliśmy mentalnie przygotowani na to, że nowe flagowce od Koreańczyków będą swoje kosztowały, a powyższy przeciek jest tylko tego wszystkiego przykładem.

Dla nieco lepszego zakończenia całego newsa prócz cen pojawiły się pierwsze zdjęcia przedstawiające pozostałe wersje kolorystyczne Galaxy S8. Według zdjęcia mamy je trzy idąc od lewej czarną, szarą oraz srebrną.

Źródło: gsmarena.com