Sony Xperia L1 otrzymuje certyfikat w Rosji

0

Sony Xperia L to średniak Japończyków, który swoją premierę miał już ponad cztery lata temu. Sony skupiało się ostatnio jedynie na serii X i wydawało się, że nic się nie zmieni, ale najnowsze przecieki informują, że Sony pracuje nad następcą poczciwej L-ki.

Wszystkie informacje o nowej Xperii pochodzą z Rosji. Właśnie tam certyfikat otrzymał smartfon Sony o nazwie kodowej G3312, który został podpisany jako Sony Xperia L1. Niestety, nie ma żadnych informacji na temat specyfikacji urządzenia, ale możemy się domyślać, że urządzenie będzie przedstawicielem średniego segmentu.

 

Sony Xperia była wyposażona w 4,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480×854 pikseli, a zagęszczenie pikseli na cal wynosiło 228 ppi. Sercem urządzenia był dwurdzeniowy Snapdragon MSM8230, wspierany 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej. Urządzenie posiadało baterię o pojemności 1850 mAh. Za jakość zdjęć odpowiadały dwa aparaty: tylny 8 Mpx oraz przedni 0,3 Mpx. Sony Xperia L pracowała pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean.

Źródło: phonearena