OnePlus zaprezentował limitowaną wersję OnePlus 3T

0

Od pewnego czasu OnePlus zapowiadało nadchodzącej nowości. Jednak większość użytkowników spodziewała się, że zostanie dzisiaj zaprezentowana nowa, niebieska wersja kolorystyczna OnePlus 3T. Tak się jednak nie stało i OnePlus zaprezentował model 3T colette edition, który można kupić tylko w jednym miejscu na Ziemi, a dostępnych będzie wyłącznie 250 sztuk. 

OnePlus 3T colette edition powstał, aby uczcić istnienie paryskiego butiku Colette. Ta wersja od podstawowej wersji różni się jedynie tym, że cała obudowa jest w kolorze głębokiej czerni i na dole plecków znajduje się logo colette. Nowa wersja urządzenia ma tylko 128 GB pamięci wewnętrznej.

Przypomnę wam specyfikację urządzenia. OnePlus 3T został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080×1920 pikseli. Sercem urządzenia jest Qualcomm Snapdragon 821, taktowany zegarem 2.35 GHz oraz Adreno 530. Całość jest wspierana przez 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Z tyłu urządzenia znajduje się 16 Mpx aparat główny. Do robienia selfie przeznaczono także 16 Mpx kamerkę przednią. Całość uzupełnia akumulator o pojemności 3400 mAh, który można szybko ładować z wykorzystaniem technologii Dash Charge.

Model trafi do sprzedaży zaledwie w 250 egzemplarzach i będziemy musieli zapłacić za niego 479 euro. Sprzedaż rozpocznie się 21 marca o godzinie 11:00. OnePlus 3T colette edition będzie można kupić w paryskim butiku colette.

Źródło: OnePlus