Wiemy jak będzie wyglądać interfejs w Galaxy S8

0
Galaxy S8 unpacked

Zostały dokładnie dwa tygodnie do oficjalnej prezentacji najnowszego flagowca koreańskiego producenta. Do tego czasu z całą pewnością pojawi się jeszcze więcej informacji, jednak już teraz o Samsungu Galaxy S8 wiemy bardzo dużo. Lecz do tej pory plotki dotyczyły przede wszystkim wyglądu urządzenia, a także jego specyfikacji. Teraz powinni być zadowoleni Ci, którzy czekali na nowości związane z oprogramowaniem.

To, że Galaxy S8 będzie działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem to już wiemy, ale fakt że pożegnamy TouchWizza na Galaxy Experience dowiedzieliśmy się dzisiaj. Sama zmiana nazwy jednak już mówi, że nowości jakie przyniesie ze sobą nowy launcher nie będą kosmetyczne. Nowa wersja oprogramowania to minimalistyczny wygląd, miejmy nadzieję, że również pod względem optymalizacji będzie równie minimalistyczny. Zresztą przyjrzyjcie się sami pierwszym screenom.

Powiem szczerze, że jeśli całość będzie działać równie dobrze jak wygląda to otrzymamy w końcu launcher, który  wysunie się na prowadzenie wśród mobilnych interfejsów. Do tej pory mój ulubiony HTC Sense może odejść do lamusa. Jak Wam się podoba minimalistyczna wersja Galaxy Experience?

Źródło: gsmarena.com