Znamy polską cenę Huawei P10

0
Huawei P10

Oficjalny debiut Huawei P10 na sklepowych półkach zbliża się wielkimi krokami, stąd też najnowszy flagowiec chińskiego producenta zaczął się pojawiać w przedsprzedaży w sklepach. W tym momencie to tak właściwie w dwóch – Komputroniku oraz RTV Euro AGD. Jak wygląda cena i kiedy będzie można go dostać w swoje łapki?

Po pierwsze cena, ta została ustalona na poziomie 2699 zł. Z przeliczeń z euro na złotówki jest ona korzystna, ale przez krótki czas pojawiały się w sklepach oferty zauważalnie droższe. Jak na razie są dostępne w przedsprzedaży dwie wersje kolorystyczne – najbardziej podstawowe czyli srebrna oraz czarna w przyszłości zapewne dojdą kolejne czyli niebieska oraz zielona. Cena w przypadku przedsprzedaży w obu sklepach jest taka sama, jednak RTV Euro AGD przygo

towało dodatkowo bonusy o wartości 449 zł, które otrzyma każdy kto zakupi Huawei P10 przed premierą. Jakie są to akcesoria?
• powerbank AP08Q o pojemności 10000 mAh;
• selfie stick z funkcją statywu;
• ładowarka samochodowa SuperCharger;
• kabel USB i przejściówka na USB typ C.

Powiem szczerze, że są to akcesoria uniwersalne. Z całą pewnością każdemu użytkownikowi smartfona się przydadzą. Taki zestaw jest faktycznie wart co najmniej kilkaset złotych, więc w dobrej cenie otrzymujemy telefon i dodatkowe akcesoria. A jak Wy zamierzacie zaopatrzyć się w najnowszego flagowca od Huawei’a?

Źródło: komputronik.pl i euro.com.pl