Galaxy S8 pojawi się na sklepowych półkach tydzień później?

0
Samsung Galaxy S8

O zamiarach Samsunga dotyczących najnowszego flagowca piszemy już na MobileWorld24.pl od dłuższego czasu. Pierwsze plotki wskazywały, że oficjalnie zaprezentowany Galaxy S8 zostanie na targach Mobile World Congress w Barcelonie, później jednak dochodziły nas słuchy, że jednak Koreańczycy chcą dać sobie więcej czasu na przygotowanie najnowszego flagowca. Teraz już jesteśmy w 100% pewni, że telefon zostanie pokazany oficjalnie po raz pierwszy 29 marca. O wydarzeniu już informuje sam Samsung, więc tutaj nie będzie żadnej niespodzianki.

Warto zaznaczyć, że data 29 marca to tylko dzień oficjalnej prezentacji telefonu, na sklepowych półkach pojawi się w późniejszym terminie. Pierwsze informacje wskazywały na 21 kwietnia, jednak dzisiaj dotarły do nas plotki, że telefon pojawi się w sprzedaży 28 kwietnia czyli tydzień później niż pierwotnie zakładano. Nie wiemy skąd to ewentualne opóźnienie, możliwe że zainteresowanie Galaxy S8 jest tak duże, że koreański producent chce sobie dać nieco więcej czasu na produkcję urządzeń. Nie wiemy dokładnie czy 28 kwietnia będzie datą pojawienia się telefonu na wszystkich rynkach w tym w Polsce czy jedynie wybranych, a cały proces premiery miałby być rozbity na więcej transz?

Na te wszystkie pytania najpewniej usłyszymy odpowiedzi już 29 marca, kiedy to Samsung oficjalnie zaprezentuje Samsunga Galaxy S8 i jego wersję Plus.

Źródło: phonearena.com