Wyciekł oficjalny render Galaxy S8

0
samsung

Targi Mobile World Congress w Barcelonie trwają w najlepsze, co prawda powoli się już kończą, więc wszystkie najważniejsze premiery mamy już za sobą. Jednak dzisiaj zaczynamy dzień od informacji, która nie dotarła do nas ze stolicy Katalonii, lecz od niezawodnego Evana Blassa, który po raz kolejny donosi o Galaxy S8.

Na swoim Twitterze Evan opublikował render nadchodzącego Samsunga Galaxy S8, co ważne nie jest to tylko i wyłącznie słabej jakości zdjęcie, tylko wygląda na oficjalny render pochodzący od samego koreańskiego producenta.

Samsung Galaxy S8

Co możemy wywnioskować z samego zdjęcia? Po pierwsze już niemal jesteśmy pewni, że znikną klawisz fizyczny i dwa dotykowe, które do tej pory mieściły się pod wyświetlaczem. Zostaną tylko te, które umieszczone zostały na krawędziach telefonu. Tutaj jeśli się przyjrzymy po prawej stronie mamy jeden dodatkowy, który najpewniej będzie odpowiedzialny za działanie autorskiego asystenta głosowego Samsunga czyli Bixby. Nad ekranem z kolei można dojrzeć skaner tęczówki oka.

Wygląda więc na to, że większość przeciekowych informacji związanych z Samsungiem Galaxy S8 będzie miała odzwierciedlenie w rzeczywistości. Moim zdaniem najnowszy flagowiec, jeśli tylko będzie wyglądał równie dobrze jak na renderach będzie jednym z ładniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Ogromny wyświetlacz, świetne wykończenie to wszystko sprawia, że po prostu ten telefon wygląda dobrze. Oczywiście z ostatecznym werdyktem musimy się wstrzymać aż do otrzymania smartfona do testów, ale myślę że Samsung może tym flagowcem odkupić wiele grzechów, które popełnił w przypadku Samsunga Galaxy Note 7.

Źródło: twitter.com/evleaks