Poznaliśmy cenę i datę premiery LG G6?

0

O najnowszym flagowcu koreańskiego producenta na łamach MobileWorld24.pl pisaliśmy już niejednokrotnie. Przed kilkoma dniami chociażby ze względu na jego oficjalną prezentację tuż przed targami Mobile World Congress w Barcelonie. Wówczas poznaliśmy parametry urządzenia i wszystkie najważniejsze nowe bajery. Jednak pozostał pewien niedosyt. Nie dowiedzieliśmy się ile będzie LG G6 kosztować, a także kiedy zadebiutuje na rynku.

Kilka dni po prezentacji możemy nieco rozwiać wątpliwości, choć niestety nadal nie dla naszego rodzimego rynku. Według zapowiedzi już za nieco ponad tydzień LG G6 pojawi się w Korei na półkach sklepowych. Niestety my nadal musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje, bowiem nasz rodzimy oddział LG w tej sprawie na razie milczy. Jedyną poszlaką jest włoski oddział LG, który sugeruje że telefon zadebiutuje w drugiej połowie kwietnia.  Jeśli chodzi o cenę, sytuacja wygląda nieco lepiej ze względu na to, że znamy europejską cenę urządzenia. Ta została ustalona na poziomie  749 euro w przeliczeniu na złotówki daję kwotę około 3250 zł. Jeśli faktycznie sugerowana cena detaliczna pozostanie w podobnym przedziale będzie to telefon drogi, zważywszy chociażby na podzespoły, które nie są szczególnym odkryciem w 2017 roku.

Oczywiście z ostateczną oceną musimy się wstrzymać do podania oficjalnych informacji o dacie premiery i cenach ze strony LG.

Źródło: phonearena.com