Huawei P10 na nowych wizualizacjach

0

Huawei P10 zostanie zaprezentowany już w trakcie targów MWC 2017, co potwierdził sam producent. Tymczasem OnLeaks wraz z 91mobiles przygotował wizualizację przedstawiającą Huawei P10. Została ona stworzona na podstawie plików CAD. Najnowszy flagowiec różni się nieco od zeszłorocznego flagowca Huawei P9

Huawei nie ulegnie tym razem modzie na wąskie ramki wokół ekranu. LG G6 i Samsung Galaxy S8 mają charakteryzować się bardzo wąskimi ramkami wokół wyświetlacza, niestety Huawei nie pójdzie w ich ślady i zaprezentuje lekko odświeżonego Huawei P10.
OnLeaks wraz z 91mobiles przygotował wizualizację wideo, na której znajduje się Huawei P10:

Z przodu, pod ekranem producent zdecydował się na umieszczenie przycisku ze skanerem linii papilarnych. Z tyłu nadal znajduje się podwójny aparat z podwójną diodą doświetlającą przygotowany we współpracy z firmą Leica. Krawędzie zostaną mocno zaoblone, a dolny pasek na anteny zostanie przesunięty w kierunku krawędzi. Całość zamknięto w obudowie o wymiarach 145,5 x 69,5 x 7,35 mm.

Huawei P10 zostanie wyposażony w 5,2 calowy wyświetlacz, a jego większy brat – Huawei P10 Plus otrzyma wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala. Sercem urządzenia jest procesor HiSilicon Kirin 960. Układ będzie wspomagany przez 4 lub 6 GB RAM, a na dane użytkownika zostaną przeznaczone 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej.

Źródło: 91mobiles