HTC niebawem zaprezentuje trzy nowe urządzenia

2
HTC

HTC One X10, U Ultra i  U Play to trzy nowości Tajwańczyków, które będą dostępne już w pierwszym kwartale 2017 roku. Co najmniej dwie z nich zostaną pozbawione złącza jack 3.5 mm.

Na pierwszy kwartał tego roku tajwański producent przygotował trzy nowe urządzenia. Najwięcej wiadomo o flagowym HTC U Ultra, który ma zostać wyposażony w duży, 6-calowy wyświetlacz. Niestety, HTC poszło z modą i w nowym flagowcu zabraknie złącza jack 3,5 mm. Prawdopodobnie Tajwańczycy żegnają się z nim na dobre.

Pierwszym smartfonem, który HTC wypuściło bez złącza jack 3.5 mm był HTC 10 Evo, a kolejnym będzie nie tylko flagowiec HTC U Ultra, ale również HTC U Play, który ma zostać wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz. Oba modele zadebiutują 12 stycznia. W późniejszym czasie poznamy HTC Desire X10 i najprawdopodobniej ten model także zostanie pozbawiony analogowego złącza jack.

Jako osoba bliżej związana z muzyką nie rozumiem trendu, którym idą producenci kastrując swoje urządzenia ze złącza słuchawkowego. Jak każdy lubię mieć wybór, czy chce korzystać z słuchawek bezprzewodowych, czy z przewodowych ale oczywiście bez przejściówek, które cofają nas w rozwoju cywilizacyjnym.

Źródło.:  The Android Soul

htcpremiera