BlackBerry Z10 w Polsce!

2

Zapewne obiła Wam się o uszy głośna prezentacja nowego, a zarazem pierwszego, po rebrandingu firmy, smartfonu. Jeżeli wyczekiwaliście na jego dostępność w Polsce, to już dziś, nasz rodzimy operator sieci komórkowych- Play, umożliwia to w sklepie internetowym!

Oczywiście jest to przedsprzedaż, więc komu w drogę temu czas. Dla przypomnienia specyfikacja urządzenia:
Dwurdzeniowy procesor Qualcomm o taktowaniu 1,5 GHz, 2GB pamięci operacyjnej RAM, 16GB pamięci Flash,Aparat 8Mpix i oczywiście ekran 4,2 cala o rozdzielczości 1280 x 768.

Urządzenie jest bardzo dobrze zapowiadającym się sprzętem i poważną konkurencją dla pozostałych graczy. Za granicą sprzedaż Z10 jest na bardzo wysokim poziomie, więc w domyśle można stawiać że jest to naprawdę coś! (w domyśle ponieważ, aby powiedzieć coś więcej trzeba doświadczyć go samemu- youtube tego nie „odda”)

Smartfon można zamówić na stronie Play

  • bbout

    Przestancie z ta propaganda, z10 to nie wiadomo co, cos co nie jest bezpieczne ale za to moze uruchamiac aplikacje z androida, ale po co kupowac cos co pozwoli uruchamiac aplikacje z androida skoro mozna kupic androida ? wp8 jest bez porownania lepszym rozwiazaniem bo o wiele bezpieczniejszym od bb10 i bardziej funkcjonalnym w swiecie bussinesu. sprzedaz tego szajsu jest zadna na amazonie zawet nie zalapalo sie na liste najepiej sprzedajacych sie smartfonow. dodatkowo nie spelnia to to wymogow bezpieczenstwa rzadu UK, o czym bylo mowione jednak portale wola propagande sukcesu.

    • pigi

      🙂 trudno byc obiektywnym jak sie nie korzysta. Amazon nie jest wyznacznikiem jakosci, a popularnosci. A poza tym kazdy korzysta z urzadzenia na miare swojego IQ.